Засідання робочої групи з планування розвитку територій та обговорення програм соціально-економічного розвитку з представниками місцевого самоврядування району

Засідання робочої групи

1 лютого 2012 року відбулося  перше засідання робочої групи, співголовою якої є голова районної ради Олексій Чушкін, з планування розвитку територій та обговорення програм соціально-економічного розвитку з представниками місцевого самоврядування району.  Програми соціально-економічного розвитку своїх територій представляли Грузька, Клинівська та Журавлинська сільські ради.

Члени робочої групи разом з сільськими головами, бухгалтерами та землевпорядниками даних територій  обговорили можливості додаткового  фінансування заходів та виробили механізми співпраці влади, соціально активного бізнесу і активу кожного населеного пункту. Робоча група внесла свої корективи у плани розвитку територій із врахуванням можливостей кожної з них.