Засідання Президії районної ради

Засіданя Президії Районної ради

27 лютого 2014року в кабінеті голови районної ради проходило чергове засідання Президії Голованівської районної ради.

Голова районної ради О. Чушкін коротко проінформував присутніх про події, що відбувалися в районі протягом останніх днів. Закликав депутатів районної ради бути виваженими та врівноваженими, працювати у законодавчому полі та зауважив, що ніякого тиску на депутатів районної ради він не допустить.

Депутати опрацювали всі питання порядку денного пленарного засідання, яке заплановано на 28 лютого 2014року, заслухали доповідачів, погодили проекти рішень.