Засідання бюджетної комісії районної ради

31 січня 2018року  в кабінету голови районної ради відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету. На розгляд комісії винесено 13 питань:

1. Про  звіт  головного лікаря КУ «Голованівська центральна районна лікарня» про діяльність закладу.

2. Про   внесення змін до рішення районної ради від 15 грудня 2017року № 261 «Про районний бюджет на 2018рік».

3. Про  звіт  про виконання районної бюджету за 2017рік.

4. Про затвердження розпорядження голови районної державної адміінстрації.

5. Про  стан виконання програми підтримки місцевих органів виконавчої влади з питань реалізації ними делегованих і владних повноважень у Голованівському районі на 2016-2018роки.

6. Про  затвердження Положення про порядок використання шкільних автобусів.

7. Про  затвердження Порядку призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів спільної власності територіальних громад селищ та сіл району.

8. Про реорганізацію  комунального закладу «Голованівський центр первинної медико-санітарної допомоги».

9. Про погодження на посаду завідувача Межирічківського дошкільного навчального закладу.

10. Про   затвердження районної комплексної програми «Захисник Голованівщини» на 2018-2020роки.

11. Про надання дозволу на передачу комунального майна в оренду.

12. Про погодження умов передачі в оренду нерухомого майна спільної власності територіальних громад селищ та сіл Голованівського району.

13. Про внесення змін до рішення районної ради від 15 грудня 2017року № 250 «Про передачу комунального майна в оренду».

Всі проекти рішень погоджені комісією та рекомендовані для  розгляду на пленарному засіданні районної ради.