Голованівська районна рада
Герб Голованівського району

ГОЛОВАНІВСЬКА
РАЙОННА РАДА

Голованівськ, вул.Соборна, 48
тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

Засідання ХІХ сесії районної ради

2 лютого 2018року за участю 22 депутатів районної ради, відбулась ХІХ сесія Голованівської районної ради VІІ скликання.

Перед початком роботи пленарного засідання голова районної ради Богдан Кучмій  зробив кілька оголошень: по-перше - нагадав депутатам про подання Декларації особи уповноваженої на виконання функцій держави за 2017рік шляхом заповнення її на офіційному веб-сайті Національного агентства; по-друге – про обов’язок депутата прозвітувати  по свою роботу перед виборцями та проінформувати раду про результати обговорення звіту.

Для оперативного розгляду питань та прийняття рішень, депутати внесли до порядку денного  ще 8 питань та затвердили порядок денний в цілому.

Депутати підтримали ряд важливих рішень, серед яких:  Положення про порядок використання шкільних автобусів; Порядок призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів спільної власності територіальних громад селищ та сіл району; реорганізація комунального закладу «Голованівський центр первинної медико-санітарної допомоги»; затвердження районних програм -  розвиту дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та «Захисник Голованівщини».

Під час пленарного засідання заслухано звіти керівників установ, так головний лікар центральної районної лікарні Піддубна В.Ф. прозвітувала про діяльність закладу  за 2017рік. Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Дудник А.А.  – про стан виконання програми підтримки органів виконавчої влади з питань реалізації ними делегованих і владних повноважень, начальник фінансового управління райдержадміністрації Дудар В.С. надав звіт про виконання районного бюджету за 2017рік.

Наприкінці засідання депутати затвердили технічні документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок  на територіях Крутеньківської, Межирічківської,  Перегонівської, Лебединської, Свірнівської, Клинівської, Люшнюватської, Вербівської, Липовеньківської  сільських та Голованівської  селищної рад.

 

Важливо!

Всі документи

 

Новини

Всі новини

 

Президент УкраїниВерховна рада УкраїниУрядовий порталКіровоградська обласна рада