Завершено навчання з територіальної оборони

Протягом десяти днів в районі проводились навчання з територіальної оборони, в рамках яких було проведено командно-штабні навчання під керівництвом командувача Сухопутних військ ЗС України та підготовку особового складу загону територіальної оборони Голованівського району.

Під час зазначених навчань відпрацьовано систему злагодженості між органами військового управління, органами влади та правоохоронними органами під час планування та ведення територіальної оборони, а також спроможності органів влади та військового управління по формуванню та підготовці до виконання завдань за призначенням підрозділів територіальної оборони.

Зокрема, на початку навчань відбувся практичний призов особового складу загону територіальної оборони Голованівського району, проведено його підготовку до застосування, а потім його практичне використання за призначенням для виконання основних завдань територіальної оборони, а саме: охорони та оборони важливих державних об’єктів і органів влади, несення служби на блокпостах, підтримання правового режиму воєнного стану.

Протягом зборів військовозобов’язані вдосконалювали рівень своєї військової підготовки з тактики ведення бою, особливо по боротьбі із диверсійно-розвідувальними групами, патрулювання місцевості як в польових умовах, так в межах міста, відпрацювання дій під час несення служби на блокпостах, а також покращували навики надання невідкладної медичної допомоги, топографії та вогневої підготовки.

По завершенню зборів кращих учасників нагороджено грамотами і подяками керівництва області і району та військового комісара Кіровоградського обласного військового комісаріату, а також направлено подання на заохочення близько 40 резервістів, відзнаками командувачів Сухопутних військ Збройних Сил України та оперативного командування «Південь».

Матеріал взято із сайту http://www.mil.gov.ua/news/2017/07/08/na-kirovogradshhini-zaversheno-provedennya-navchan-z-teritorialnoi-oboroni/

Керівництво Голованівської районної ради  висловлює слова щирої подяки усім хто долучився до організації, проведення та участі у навчаннях з територіальної оборони, особливо депутатам районної ради та керівникам органів місцевого самоврядування району.