Заходи до Дня партизанської слави

20 вересня 2013року у районному центру пройшли заходи приурочені Дню партизанської слави.

0 9.00  біля Обеліска «Вічна  слава героям» відбувся мітинг, за участю представників районної влади, трудових колективів, громадських організацій, ветеранів Великої Вітчизняної війни,  учнівської молоді.

Продовжено заходи біля меморіальної дошки, яку встановлено на  честь колишнього командира партизанського загону «Південний» І. Лісняка.

За участю учнів Голованівської загальноосвітньої школи та професійно-технічного училища № 38 відбувся велопробіг за маршрутом смт Голованівськ - с. Красногірка.

Прямуючи до села Красногірка ветерани зупинилися біля околиці лісу, де знаходиться пам’ятний знак на місці страчання членів підпільної комсомольської орагнізації "Спартак"  .

Біля Красногірського музею підпільної молодіжної організації "Спартак" гостей зустрічали організатори свята, ветерани села Красногірка, учні, педагогічний колектив школи та жителі села. З Днем партизанської слави привітали гостей сільський голова С. Мамонтов, голова районної організації ветеранів України І. Леонов, голова первинної ветеранської організації с. Красногірка О. Безверхній.