Збірна команда депутатів Голованівського району посіла ІІ призове місце у обласній спартакіаді

26 квітня 2013року  в селі Головківка Олександрійського району проходила ІІІ Обласна спартакіада серед депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад, присвячена 75-річчю утворення Кіровоградської області.

Змагання проводились по таких видах спорту: мініфутбол, волейбол, шахи, шашки, настільний теніс.

Наша команда  стала призером з мініфутболу – ІІ місце, з волейболу – ІІІ місце, з настольного тенісу серед жінок – ІІ місце. А в загальному заліку збірна команда депутатів Голованівського району зайняла ІІ місце.

Вітаємо переможців та призерів обласної спартакіади!