Святкові заходи напередодні Міжнародного жіного дня 8 Березня

Святкові заходи приурочені до  8 Березня Міжнародного жіного дня.

6 березня 2012року  голова районної ради Олексій Чушкін, голова районної державної адміністрації Олександр Яровий та депутат обласної ради від Партії Регіонів Віталій Грушевський  в переддень жіночого свята зустрілися з жінками Голованівщини, які зуміли досягти особливих висот у різних сферах життя. В теплій невимушеній обстановці, за чашкою чаю обговорювали проблеми жінок в сучасному суспільстві. Піднімались питання гендерної політики, виховання підростаючого покоління, впорядкування територій, охорони здоров’я матері і дитини та багато інших. Керівники району разом з Віталієм Грушевським привітали жінок з наступаючим святом – 8 Березня, побажали родинного тепла, творчих здобутків, мудрості, енергії, весняного настрою і подарували учасникам зустрічі квіти та святкові сувеніри.

В цей же день за ініціативи голови районної ради Олексія Чушкіна та голови районної державної адміністрації Олександра Ярового, фінансової підтримки депутата обласної ради Віталія  Грушевського відбувся святковий вогник «Мати-героїня – Вам, наш уклін». На свято було запрошені 42 Матері-героїні району.

На початку зустрічі керівники району привітали жінок із наступаючим святом, подякували за материнську самовідданість, народження і виховання дітей, побажали міцного здоров’я, благополуччя  родинного тепла і затишку.

Після цього подарували усім матерям – героїням Голованівського  району квіти та фінансову допомогу від В. Грушевського.

Виступи творчих колективів районного будинку культури району зробили свято матерям-героїням незабутнім та вражаючим.