ВИПЛАТА СУБСИДІЙ В ГОТІВКОВІЙ ФОРМІ

06 лютого 2019 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 62 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» (постанова набирає чинності з дня опублікування і застосовується з  1 лютого 2019 року).

Кожному одержувачу субсидії АТ «Укрпошта» забезпечить виготовлення та доставку персональних повідомлень про надання житлової субсидії у готівковій формі (орієнтовно – після 10 березня).

По Україні із 4-х млн. громадян, які користуються субсидіями, майже 70 % - це пенсіонери.

Головним розпорядником коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Міністерство соціальної політики України.

Виплата житлових субсидій здійснюється Міністерством соціальної політики України через Пенсійний фонд України шляхом перерахування органами Пенсійного фонду України коштів на пенсійні рахунки в уповноважених банках або через виплатні об’єкти поштового зв’язку.

Виплата субсидій у готівковій формі здійснюється одночасно з виплатою пенсій згідно встановленої дати виплати. Пенсіонери, які отримують пенсію через банківські установи, одержать житлову субсидію на свій банківський рахунок. Ті, хто одержує пенсію через поштове відділення, разом з пенсією отримають і житлову субсидію.

Особам, які не є пенсіонерами, виплата субсидій здійснюється Міністерством соціальної політики України через АТ «Ощадбанк» шляхом перерахування коштів на рахунки.

Роз’яснення щодо порядку надання субсидій, суми субсидій – надають органи соціального захисту населення за місцем проживання.

Записей не найдено.