Конкурс на участь у школі з міграційного права на тему «Правовий захист біженців, шукачів притулку та осіб без громадянства»

Дата публікації: Четвер, 07 червня 2018, 10:48

У межах Проекту, що здійснюється у партнерстві з Агентством ООН у справах біженців в Україні, та спільно із Вищою кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури України оголошується відкритий конкурс на участь у триденному навчальному тренінгу для юристів, адвокатів та інших зацікавлених осіб, які прагнуть отримати навички та підвищити кваліфікацію у правовому захисті біженців, шукачів притулку та осіб без громадянства на національному та міжнародному рівнях. Навчання відбуватиметься 05-07 липня 2018 року у Київській області.

Слухачам під час навчання будуть представлені актуальні проблеми захисту прав іноземців, міжнародні стандарти у сфері притулку, практика Європейського суду з прав людини та інші практичні аспекти правової допомоги біженцям, шукачам притулку та особам без громадянства.

В якості спікерів запрошуються досвідчені адвокати, фахівці Державної міграційної служби, представники Управління Верховного комісара ООН у справах біженців. За результатами навчання учасники отримають сертифікат.

Критерії відбору учасників тренінгу:

• наявність вищої юридичної освіти;
  • досвід роботи в сфері захисту прав людини;
  • розуміння релевантних засадничих стандартів в сфері захисту прав людини;
  • зацікавленість у тематиці та бажання у перспективі здійснювати захист прав зазначених категорій осіб;
  • комунікабельність, відкритість до навчання, бажання та вміння передавати знання;
  • можливість взяти участь навчанні протягом трьох днів.

Для участі в конкурсі необхідно:

Заповнити заявку для участі в тренінгу (заявку на навчання необхідно заповнити тут).

Останній строк подачі заявок – 20 червня 2018 року.

Результати конкурсу будуть оголошені не пізніше 26 червня 2018 року.

Заявки, що будуть подані після зазначеного терміну, не розглядатимуться.

Навчання в рамках тренінгу буде проходити 05-07 липня 2018 року.

Участь у тренінгу є безкоштовною. Учасники, які пройшли конкурсний відбір, беруть на себе зобов’язання щодо проходження всієї тренінгової програми. Організатори покриватимуть транспортні витрати та витрати пов’язані із проживанням та харчуванням на час проведення тренінгу.

Довідково:

Благодійний Фонд “Право на Захист” – українська неурядова організація, діяльність якої спрямована на забезпечення захисту і дотримання прав людини вразливих груп населення: біженців, шукачів притулку, осіб без громадянства та внутрішньо переміщених осіб.

Школа з міграційного права – освітній захід, який проводитиметься БФ «Право на захист» в рамках Проекту, що здійснюється у партнерстві з Агентством ООН у справах біженців в Україні, та спільно із Вищою кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури України.

Записей не найдено.