Згідно Наказу Міністерства юстиції України від 31.12.2014р. № 28/7 «Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги», на території смт Голованівськ планується утворення місцевого центру для надання безоплатної вторинної правової допомоги (територіальна юрисдикція: Бобринецький, Вільшанський, Гайворонський. Голованівський, Добровеличківський, Маловисківський, Новоархангельський Новоукраїнський, Ульяновський райони).

Оголошується відкритий конкурс на посаду директорів місцевих центрів.

Вимоги до відповідних кандидатів:

-         Повна вища освіта – ступінь магістра або освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста, отриманий до 6 вересня 2014року (вища юридична освіта, вища освіта за спеціальностями галузі знань «Соціальне забезпечення», «Державне управління» або «Менеджмент і адміністрування» є перевагою);

-         Загальний трудовий стаж не менше 5 років;

-         Досвід роботи на керівних посадах не менше 2 років;

-         Вільне володіння українською мовою;

Досвід роботи у сфері права є перевагою.

Конкурс проводитиметься комісією, створеною Координаційним центром з надання правової допомоги за пропозиціями відкритої Громадської платформи розвитку української системи безоплатної правової допомоги.

Для участі у конкурсі кандидатам необхідно до 27 березня 2015року заповнити у електронному вигляді заявку на сайті www.legalaid-jobs.in.ua.

Надіслані в іншій спосіб заявки розглядатися не будуть.

За результатами розгляду заповнених і надісланих заявок потенціальних кандидатів буде запрошено на інтерв’ю, які розпочнуться після 20 квітня 2015року. Для проходження інтерв’ю необхідно буде пред’явити паспорт.

Прийняття на роботу відбуватиметься відповідно до законодавства про працю України.

Записей не найдено.