про конкурс на придбання службового житла

Конкурсна комісія оголошує конкурс на придбання службового житла.

Вимоги до житла:

-        квартира на вторинному ринку в смт. Голованівськ, орієнтовною площею 60-70 кв.м., яка придатна для проживання (з ремонтом), в тому числі з централізованим та/або локальним водопостачанням та водовідведенням, електропостачанням, автономним твердопаливним та/або електричним опаленням, наявними надвірними будівлями та/або підвалом;

-        вартість 1 кв.м. житла не повинна перевищувати гривневого еквіваленту 310 (триста десять) доларів США відповідно до офіційного обмінного курсу, встановленого НБУ, на день подання конкурсних документів.

Для участі у конкурсі необхідно подати заяву із зазначенням прізвища, ім’я, по-батькові власника об’єкта продажу, адреси місцезнаходження об’єкта продажу, засобів зв’язку, а також цінової пропозиції.

До заяви додати:

-        копії документів, що засвідчують особу власника житла (копія паспорта, копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду);

-        копію документів, що підтверджують право власності на об’єкт продажу;

-        копію технічного паспорта.

Документи для участі у конкурсі надсилаються за адресою: смт. Голованівськ, вул. Соборна, 48, кабінет 104, або за електронною адресою Голованівської районної ради golovrada@ukrpost.ua.

Прийом конкурсних документів буде проводитись до 23 березня 2018 року.

Розгляд конкурсних пропозицій буде проводитись до 30 березня 2018 року.

Рішенням конкурсної комісії переможцем буде визначено особу, яка подала найвигіднішу конкурсну пропозицію, що відповідає визначеним вимогам та за якою вартість придбання 1 кв.м. загальної площі житла є найнижчою серед запропонованих.

Телефони для довідок: 2-19-84, 2-22-07

Записей не найдено.