Голованівська районна рада
Герб Голованівського району

ГОЛОВАНІВСЬКА
РАЙОННА РАДА

Голованівськ, вул.Соборна, 48
тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

ОГОЛОШЕННЯ

про конкурс на придбання службового житла

 

          Конкурсна комісія оголошує конкурс на придбання службового житла.

 

Вимоги до житла:

-        житловий будинок на вторинному ринку в смт. Голованівськ, площею не менше 60 кв.м., який придатний для проживання (з ремонтом), в тому числі з централізованим та/або локальним водопостачанням та водовідведенням, електропостачанням (трьохфазним), автономним твердопаливним та/або електричним опаленням, наявними надвірними будівлями, в тому числі погребом;

-        вартість 1 кв.м. житла не повинна перевищувати гривневого еквіваленту 190 (сто дев’яносто) доларів США відповідно до офіційного обмінного курсу, встановленого НБУ, на день подання конкурсних документів.

 

Для участі у конкурсі необхідно подати заяву із зазначенням прізвища, ім’я, по-батькові власника об’єкта продажу, адреси місцезнаходження об’єкта продажу, засобів зв’язку, а також цінової пропозиції.

 

До заяви додати:

-        копії документів, що засвідчують особу власника житла (копія паспорта, копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду);

-        копію документів, що підтверджують право власності на об’єкт продажу;

-        копію технічного паспорта.

 

Документи для участі у конкурсі надсилаються за адресою: смт. Голованівськ, вул. Соборна, 48, кабінет 104, або за електронною адресою Голованівської районної ради golovrada@ukrpost.ua.

 

Прийом конкурсних документів буде проводитись до 15 червня 2018 року.

Розгляд конкурсних пропозицій буде проводитись до 22 червня 2018 року.

 

Рішенням конкурсної комісії переможцем буде визначено особу, яка подала найвигіднішу конкурсну пропозицію, що відповідає визначеним вимогам та за якою вартість придбання 1 кв.м. загальної площі житла є найнижчою серед запропонованих.

 

 

Телефони для довідок: 2-19-84, 2-22-07

Записей не найдено.

Новини

Всі новини

 

Президент УкраїниВерховна рада УкраїниУрядовий порталКіровоградська обласна рада