Голованівська районна рада
Герб Голованівського району

ГОЛОВАНІВСЬКА
РАЙОННА РАДА

Голованівськ, вул.Соборна, 48
тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

В Голованівську відбувся флеш-моб «Стоп наркотики.  Кольори життя.»

17 квітня 2019 року з метою реалізації чергового флеш-мобу Центру пробації  співробітниками Голованівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області в Голованівську організовано   флеш-моб «Стоп наркотики.  Кольори життя.». Районну акцію підтримали: Голованівське професійно-технічне училище № 38; Центр соціальних служб для сім᾽ї, дітей та молоді; Центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Ловити поширювачів дурману сьогодні стало складніше, адже зараз наркотичні речовини продають через мобільні додатки та Інтернет сайти. І найстрашніше- у зоні ризику - молодь, яка активно користується смартфонами. Тому основна мета акції полягає у виявленні та замальовуванні реклам-написів наркотиків у вигляді інтернет-адрес на будівлях, парканах, гаражах яскравими малюнками задля подолання впливу пропаганди шкідливих звичок та асоціального способу життя серед молоді.

Зокрема в селищному парку спільно з суб᾽єктами пробації, учнями професійно-технічного училища була проведена акція «Кольори життя» , де учасники акції залишили відбитки своїх долонь в знак зафарбовування  сірого, одноманітного життя з наркотиками, яке веде в безодню, та відкриття переваг нового різнокольорового, райдужного способу життя без наркотиків з зовсім іншими почуттями та цінностями.

Як правило, молодь вперше починає приймати наркотики «за компанію». Не хочеться виглядати білою вороною. Та більшість навіть не усвідомлює, на що себе наражає. Тому, в знак підтримки акції, протягом дня учасники виявили бажання носити кольорові стрічки щоб виразити свій  протест проти  такого страшного зла, як наркоманія.

Крім того, працівники РСС СДМ та БВПД  розповіли присутнім про шкоду, яку завдають наркотики, важкі та  сумні наслідки їхнього вживання, та про кримінальну відповідальність за вживання, розповсюдження, виготовлення та зберігання наркотичних засобів.

Згідно статистики в Голованівському районному секторі на обліку перебуває 15 осіб, які або регулярно вживають наркотики, або займаються їхнім вирощуванням та збутом. На жаль, кількість українців, які мають справу з наркотиками, щоденно збільшується, 70% наркоманів – це молодь віком до 25 років, і саме підлітковий вік є найнебезпечнішим періодом для утворення шкідливих звичок, таких як алкоголізм, тютюнопаління та наркоманія. Тому завданням суспільства та держави є широка профілактична робота з протидії поширенню наркотиків.

 

Вікторія Ігнатенко,

Голованівський районний сектор

філії Державної установи

«Центр пробації» в Кіровоградській області

 Записей не найдено.

Новини

Всі новини

 

Президент УкраїниВерховна рада УкраїниУрядовий порталКіровоградська обласна рада