Більше 8 000 аграріїв відсвяткують Всеукраїнський день фермера на щорічному Agroshow Ukraine у Черкасах

З 16 по 18 червня в Черкасах на території аеропорту відбудеться масштабна виставка-фестиваль - AGROSHOW Ukraine в рамках якого вся Україна вперше відзначить Всеукраїнський день фермера. Привітати аграріїв з’їдуться провідні компанії, а організатори готують насичену програму свята.

Активна програма на стендах

Понад 300 учасників презентують все, що потрібно аграрію, новинки та найпопулярніші моделі техніки. Для ґрунтообробної техніки будуть обладнані демонстраційні полігони. Окрема локація - «Фестиваль інновацій», де 40 учасників представлять рішення для точного землеробства, управління господарством, пристрої та агро стартапи. Деякі пристрої будуть представлені в Україні ексклюзивно на AGROSHOW.

Шоу сільськогосподарської техніки

За традицією, відкриватиме AGROSHOW парад сільськогосподарської техніки, який цього річ буде присвячений Всеукраїнському Дню Фермера. На виставці відвідувачі зможуть спостерігати за видовищними кільцевими перегонами тракторів. Вправні механізатори на потужній техніці об’їжджатимуть перешкоди та змагатимуться за першість. А навантажувачі будуть демонструвати складні технічні елементи на спеціально облаштованій площадці. Всі відвідувачі зможуть протестувати сучасні інструменти для садівництва та взяти участь у конкурсах.

Дружнє застілля

Велике дружнє застілля - обов’язковий елемент кожного свята. Тому, на заході буде організований великий шатер, який одночасно розміщуватиме більше 400 людей. А в зоні фудкорту пройде фестиваль української кухні та барбекю. За довгими столами аграрії зможуть познайомитися з колегами з інших регіонів, зустріти давніх друзів та партнерів, разом згадати веселі історії, розповідати анекдоти під безлімітне пиво, яке буде доступним для всіх.

Виступи артистів та нагородження

На головній сцені AGROSHOW виступатимуть провідні артисти України. Протягом 3 днів задавати настрій будуть діджей-сети та виступи танцювальних гуртів. Аграріїв з усієї України нагороджуватимуть в різних номінаціях, а також визначать улюблені бренди та найкращі компанії, що забезпечували роботу фермерів протягом року.

Автошоу

Справжнє свято для поціновувачів автомобілів відбудеться на AGROSHOW. На виставці буде представлено експозиції більше 20 брендів комерційних легкових та вантажних авто, баггі та квадроциклів. Кожен охочий зможе протестувати їх на різних локаціях оф-роад та сіті тест-драйвах та отримати пам’ятні сувеніри від улюбленого бренду.

Традиційно експо-фест пройде на території КП “Черкаський аеропорт”, вул. Смілянська, 168. Площа для демонстрацій та стендів складе понад 30 000 кв. м. Вхід на виставку вільний за умови попередньої реєстрації. Ознайомитися з режимом роботи виставки, програмою або зареєструватися можна на сайті agroshow.com.ua.

Міжнародний експо-фест Agroshow Ukraine з 2017 року щорічно проводить компанія ТОВ «Біейч». За 4 роки захід відвідали більше 20 000 спеціалістів аграрної галузі, а близько 400 компаній з України та з-за кордону взяли участь.  Завдяки заходам ТОВ «Біейч» в Черкаській області розвивається подієвий туризм й тисячі українських компаній мають можливість налагодили вигідне співробітництво та представили споживачам нові продукти та бренди, а Черкаська область отримує підвищений інтерес інвесторів щодо відкриття об’єктів промисловості. Компанія також є організатором першої в Україні аграрної бізнес-конференції «ОкАгро», яка відбулась у 2020 році вперше на території заводу «Богдан».

З приводу співпраці можна звертатися за телефоном +380960603106 – Ващенко Валерія, директор ТОВ «Біейч» або відправляти пропозиції на електронну пошту org.agroshow@gmail.com. Адреса офісу організаторів: Україна, 18001, м. Черкаси, вул. Б.Вишневецького 36/1.

Звернення

Записей не найдено.